Poděkování
ráda bych Vám poděkovala za spolupráci, důvěru a podporu, které jste škole i mně osobně během mého působení ve funkci ředitelky věnovali. Velmi si vážím společně prožitých let a všeho, co se nám podařilo pro naše žáky vytvořit. Přeji škole, zaměstnancům, dětem i jejich rodinám mnoho úspěchů a vše dobré do dalších let.









